Strefa architekta Kontakt
pl Polish

Ferreira de Sá – luksusowe dywany

22 grudnia 2022

Geneza

Marka Ferreira de Sá została założona w 1946 r. przez Joaquima Ferreira de Sá w Portugalii. Z małego rodzinnego zakładu w Espinho powstała przedsiębiorczość na szeroką skalę. Aktualnie jest największą i jednocześnie najstarszą firmą produkującą ręcznie robione dywany na terenie Europy. Ferreira de Sá stworzyła jednostkę przemysłową, wyposażoną w nowoczesny sprzęt i urządzenia, ale nie zapomina przy tym o początku i tradycji sztuki tkackiej.

Jakość na najwyższym poziomie

Ferreira de Sá od zawsze doskonaliła swoje metody produkcji oraz surowce, oferując jakość, elastyczność i najlepsze rozwiązania dla klientów na całym świecie. Dywany produkowane są w trzech różnych technikach produkcyjnych Hand/Robot-Tufting, Flatweave i Hand-Woven. Każda z nich realizowana jest przez uzdolnionych rzemieślników, którzy zarażają swoją pasją do ręcznie wykonywanych dywanów. Mając na uwadze osobowość i gusta klientów każdy projekt Ferreira de Sá jest wyjątkowy, ponieważ wszystkie dywany są wykonywane na indywidualne zamówienie.

Ferreira de Sá w 3F Studio

Nasza współpraca z marką Ferreira de Sá rozpoczęła się w 2022 r. W showroomie mamy do dyspozycji mnóstwo wzorników w pełnej gamie kolorystycznej i w różnych wykończeniach. Odwiedzając 3F Studio na Konwiktorskiej 7 w Warszawie, każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą Państwo sami dotknąć włókien i sprawdzić jakość, którą gwarantuje Ferreira de Sá. Serdecznie zapraszamy.

KONTAKT

UL. KONWIKTORSKA 7
00-216 WARSZAWA
PON-PT 11:00-19:00
SOB 11:00-15:00
22 651 56 44
693 121 316
INFO@3FSTUDIO.PL