Contardi

Jesteśmy młodą firmą o długiej historii.

Nasz pierwszy produkt pod marką Contardi powstał w 2006 roku, po czym firma zaczęła się stale rozwijać z roku na rok, a ekspansja utrwaliła się w ciągu ostatnich sześciu lat. Contardi jest teraz firmą o ugruntowanej pozycji z siedzibą w dzielnicy Brianza – bijącym sercu produkcji „Made in Italy”.
Wcześniej firma Contardi miała 30-letnią historię udanej współpracy, dostarczając swoje doświadczenie w zakresie oświetlenia niektórym z najbardziej kultowych firm na włoskiej scenie projektowej.

Wszystko zaczęło się od twórczego geniuszu Michele Carcano, który pasjonował się prototypami i pracował dla Stilnovo – jednej z pierwszych firm, które zdobyły reputację projektanta oświetlenia.
Szybko do przodu, a spadkobiercy Michele Carcano – Achille i Paola Carcano – przejęli stery firmy, wspierani przez bardzo zgrany zespół, bardziej podobny do pracującej razem wielopokoleniowej rodziny, której niektórzy członkowie byli częścią tego od samego początku.

Contardi jest teraz synonimem usług, jakości i elastyczności, stając się niezawodnym punktem odniesienia dla architektów, dekoratorów wnętrz i konsultantów oświetleniowych, którzy poszukują oryginalnego i dobrze zaprojektowanego oświetlenia dekoracyjnego i funkcjonalnego, a także niezrównanej wiedzy fachowej i usług.