Outdoor w kolorach B&B – kolekcja 2019

18 marca 2019

Na początku 2019 pojawiło się wiele nowości outdoorowych od B&B. Tym razem znana włoska marka rozpieszcza zwolenników południowego wzornictwa serią industrialnych mebli, które doskonale będą harmonizować z przydomowym feng-shui.

Na pierwszym planie dominuje Erica. To nie imię zgrabnej Włoszki, choć kanapa sama w sobie jest równie czarująca jak jej nazwa i wyobrażenie o obiekcie westchnień. Potencjalny nabywca od razu zakocha się w jej szczupłej sylwetce, wykonanej z aluminium, pomalowanego metodą proszkową. Postawiona w ogródku lub na przydomowym patio będzie nie tylko niebywałą pięknością, ale także niezawodnym oparciem, wyrażającym gotowość do rzucenia się w jej miękkie objęcia. Kanapę uzupełniają funkcjonalne, wygodne poduszki, obite tkaniną o geometrycznym wzorze.

Jej wierną towarzyszką jest Erica nr 2 – równie zgrabne krzesło ogrodowe, wykonane z wysokiej jakości aluminium, przybranego siedziskiem w formie wygodnej poduszki. Erica stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności oraz komfortu, który zapewnia każdemu użytkownikowi jego ergonomiczna bryła.

Swoją minimalistyczną bryłą zaskoczy również stolik Cosmos – podpora każdej porannej kawy i innych przyjemności na świeżym powietrzu. Trójnożna rama wykonana została z aluminium, które tak jak smukłe nogi jego poprzedniczek, pomalowane jest na różne metodą proszkową. Elegancji dopełnia cienki blat z marmuru, który nieco przełamuje urokliwy styl siedzisk.

Przypominające kamienne formacje otomany wypełnią przestrzeń między pozostałymi elementami aranżacji swoją kształtną, prostą bryłą. Miękka pianka poliuretanowa została obita wytrzymałą na warunki atmosferyczne tkaniną, dzięki czemu w łatwy sposób dostosowuje się do swojego otoczenia, a jednocześnie nie traci swojej formy.

Dla miłośników głębokiej, kontrastowej kolorystyki przeznaczone są poliolefinowe koszyczki Karam. Ich żywe barwy oraz ciekawe strukturalne sploty przywodzą na myśl plemienny folklor i stanowią doskonałe przełamanie nudnych aranżacji.

KONTAKT

UL. KONWIKTORSKA 7
00-216 WARSZAWA
PON-PT 11:00-19:00
SOB 11:00-15:00
22 651 56 44
INFO@3FSTUDIO.PL
pl Polish
X