Limited Edition

Limited Edition (LE) to belgijski, nowoczesny dom projektowania dywanów, oferujący szereg designerskich i luksusowych pokryć podłogowych, które są eksportowane na cały świat. Firmę wyróżnia stylowe kolekcje tkanych i ręcznie tuftowanych dywanów z wełny, lnu, bawełny, skóry lub „skóry bydlęcej” oraz w pełni zindywidualizowana obsługa, umożliwiająca klientom współpracę z LE przy projektowaniu od podstaw.
Limitowana edycja odcisnęła piętno na międzynarodowym wzornictwie dzięki swojej kreatywności, pomysłowości, wysokiej jakości i dostosowaniu. Jest wyznacznikiem trendów i odbiorcą wielu międzynarodowych projektów
nagrody, a jej podłogi są naturalnym pierwszym wyborem dla projektantów i architektów, którzy mają klientów o wymagających gustach. Znane na całym świecie marki, takie jak Hugo Boss, Armani, Burberry, celebryci i kilka domów królewskich, są dumnymi właścicielami edycji limitowanej.

Firma ma swoją siedzibę główną i trzy jednostki produkcyjne w pobliżu miasta Kortrijk, w regionie znanym z kultury projektowania, która jest zaangażowana w działalność przemysłową regionu.