O nas

Firma 3F Studio powstała w 1998 roku w Warszawie. Jej pierwszy salon ekspozycyjny mieścił się u zbiegu ulic: Limanowskiego i Powsińskiej. We wrześniu 2007 roku został przeniesiony do nowej lokalizacji na Nowolipkach, a w maju 2016 roku na ul. Konwiktorską 7, gdzie mieści się do dnia dzisiejszego. 3F Studio współpracuje ze studiami architektonicznymi i dekoratorami wnętrz, obsługując zarówno klientów indywidualnych, jak i projekty dla dużych firm. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, których pociąga niebanalne wzornictwo i inspirujące aranżacje.

Celem naszej pracy jest tworzenie jak najlepszych rozwiązań – zgodnych z potrzebami, oczekiwaniami i upodobaniami klienta. Większość z nich rodzi się bezpośrednio w naszym salonie, gdzie można poddać ocenie namiastkę naszej pracy. Oprócz pomocy w doborze poszczególnych mebli, oferujemy również inspirujące propozycje aranżacji całego wnętrza. Ponadto na życzenie klienta możemy dobrać odpowiednie biuro architektoniczne, które przygotuje spersonalizowany projekt.

W naszym salonie oprócz ekspozycji meblowej dostępnych jest również wiele publikacji i wydawnictw branżowych. Pozwalają one bliżej poznać światowych producentów, ich produkty oraz najnowsze trendy, co niejednokrotnie ułatwia wybór i decyzję o zakupie.

Po więcej inspiracji zapraszamy do salonu 3F Studio, gdzie przy dobrej włoskiej kawie pomożemy Państwu urządzić wymarzoną przestrzeń.

KONTAKT

UL. KONWIKTORSKA 7
00-216 WARSZAWA
PON-PT 11:00-19:00
SOB 11:00-15:00
22 651 56 44
INFO@3FSTUDIO.PL
pl Polish
X