Beatriz Sempere

Beatrice urodziła się w Alicante (Hiszpania) w 1975 roku i ukończyła Wzornictwo Przemysłowe w Walencji w Hiszpanii. Od tego czasu brała udział w niezliczonych konkursach zdobywając kilka nagród i wyrazów wdzięczności.

Uczestniczyła również w kursie modelowania obuwia w Technologicznym Centrum Edukacyjnym, a następnie rozwijała projekty dla wiodących firm. Ale jej prawdziwą pasją jest mieszkalnictwo i badanie jego otoczenia jako istotna cecha. Dlatego poświęciła się poszukiwaniu form, które uzupełniają architekturę wnętrz.

W 2000 roku przeniosła się do Włoch, gdzie kontynuowała projektowanie elementów wyposażenia wnętrz, łącząc tradycje hiszpańskie z zamiłowaniem do wyrafinowanych i harmonijnych, ale także liniowych i geometrycznych projektów. Czysty. Bardzo włoski. Romantyczny, a zarazem nowoczesny i racjonalny zarys.

Dziś współpracuje ze znanymi osobistościami i przyjaciółmi świata designu, a także z różnymi firmami, od czasu do czasu kierując się artystycznym kierunkiem produktu.

Design to dla Beatriz ekspresja, komunikacja wizualna, język estetyczny, którego celem jest tworzenie przestrzeni, w których bohaterem jest człowiek.