Studio Zero

Studio Zero to multidyscyplinarne laboratorium projektowania produktów, wnętrz, scenografii i identyfikacji wizualnych, założone i kierowane przez Annę Seminarę i Marię Francescę Cicirelli.

Anna Seminara rozpoczęła swoją karierę w dziedzinie renowacji i projektowania wnętrz dla ważnych klientów prywatnych, od razu podążając za swoim powołaniem do projektowania mebli i dodatków wyposażenia wnętrz.

Maria Francesca Cicirelli od początku, wraz z formowaniem się product designera, łączy intensywną działalność graficzną, wizualną i korporacyjną. Rozpoczęcie współpracy dobrze wykorzystuje ich wieloaspektowe i uzupełniające się doświadczenie, poszerzając swoją działalność i umiejętności w zakresie projektowania i doradztwa.

Pracując dla ważnych firm z branży, zaczęli się od projektowania na dużą skalę salonów wystawowych i stoisk wystawienniczych po produkty na małą skalę i projekty graficzne.

Ich celem jest przełożenie na projekty i obrazy filozofii i konkretnych celów każdego klienta, zwracając szczególną uwagę na dbałość o szczegóły i jakość przekazu