Strefa architekta Kontakt
pl Polish

Meble ogrodowe w barwach Tribú

22 lutego 2019

Tribú roztacza przed nami bajeczną wizję skąpaną w kolorze południowego słońca, wykorzystując do tego formy i design dopracowane z belgijską precyzją oraz najwyższą dbałością o komfort. W tym duchu powstała również nowa kolekcja mebli ogrodowych, które swoimi prostymi, geometrycznymi bryłami świetnie uzupełnią przydomowe feng-shui i odświeżą nieco tradycyjne, zagracone tarasy. 

Relaks na nowym poziomie

Dominantą kompozycyjną kolekcji jest Senja – sofa modułowa, której prosta, minimalistyczna bryła obita stonowaną bielą doskonale wypełnia przestrzeń na tarasie, a dzięki swoim miękkim oparciom, stanowi niezwykle kuszącą propozycję dla entuzjastów efektywnego wypoczywania na świeżym powietrzu.

Kanapie towarzyszy utrzymany w tym samym stylu szezlong Senja, którego bryła i forma była inspirowana otwartym podejściem do natury i chęcią obcowania z oferowanymi przez nią cudami. Obfite wypełnienie poduszek nadaje im zachęcający do odpoczynku, organiczny kształt, ujęty w ramy starannego szwu. Malowana proszkowo rama aluminiowa w lnie lub wenge jest dostępna w wersji z tekowymi lub aluminiowymi nogami. Dzięki dwóm ramowym kolorom i ponad setce dostępnych materiałów zewnętrznych na poduszki, szezlong Senja oferuje wiele możliwości w urządzeniu doskonałego widoku z okna.

Alternatywą dla porannej kawy na balkonie z krajobrazem wielkiego miasta w tle, staje się od teraz rozgrzewająca dawka kofeiny w objęciach niebywale miękkiego fotela Nomad.

Niestandardowe kolorystycznie obicie przełamie nieco sterylne barwy kanapy i ogrzeje wyposażenie balkonu ciepłym rabarbarem. 

Fotele Nomad przycupną po obu stronach innowacyjnych stolików, bez których idealny zestaw do popołudniowej kawy, nie mógłby istnieć. Z tego względu powstały inspirowane strukturą głazu blaty Tao. Ich niebanalny kształt i wygląd z pewnością nadadzą każdemu przydomowemu kącikowi  nuty oryginalności i ducha eksploracji.

Nowa kolekcja z pewnością nie byłaby aż tak urokliwa, gdyby nie seria owalnych lamp, oplecionych włóczką lamp z rodziny Madame, Monsieur. Entuzjaści pomysłów Ilii Eckhardt będą mogli rozświetlić nimi alejkę w ogrodzie, miejsce przy stoliku czy stół, który od teraz może stać miejscem na wieczorny posiłek.

KONTAKT

UL. KONWIKTORSKA 7
00-216 WARSZAWA
PON-PT 11:00-19:00
SOB 11:00-15:00
22 651 56 44
693 121 316
INFO@3FSTUDIO.PL