Strefa architekta Kontakt
pl Polish

Poltrona Frau – outdoor

23 lutego 2023

Poltrona Frau

Poltrona Frau to producent mebli założony w 1912 roku przez urodzonego na Sardynii Renzo Frau w Turynie we Włoszech. Siedziba znajduję się od wczesnych lat 60. w Tolentino we Włoszech. Nazwa firmy łączy w sobie „Poltrona”, włoskie słowo oznaczające fotel, oraz „Frau”, nazwisko jej założyciela. 95% produktów firmy jest wykonywanych ręcznie. Tworzą niedopowiedziane i eleganckie obiekty inspirowane tradycją i rzutowane w przyszłość, aby zapewnić globalne rozwiązania życiowe, rozwijać niestandardowe wnętrza dla przestrzeni prywatnych i publicznych oraz luksusowe wnętrza turystyczne, aby zaspokoić emocjonalne i aspiracyjne potrzeby w zrównoważony sposób dla wyrafinowanej międzynarodowej klienteli.

Kolekcja The Secret Garden

The Secret Garden – kolekcja mebli outdoorowych, które łączą w sobie design, rzemiosło i talent typowy dla Made in Italy. Idealna dla przestrzeni życiowej na świeżym powietrzu, zaciera granicę między wnętrzem a przestrzenią zewnętrzną i przekracza różnicę między wyposażeniem zewnętrznym a wewnętrznym. The Secret Garden zaprojektowane jest przez Roberto Lazzeroni z dbałością o najmniejszy szczegół. Kolekcja kreśli rysunek d’union pomiędzy skandynawskim wzornictwem a początkami włoskiego projektowania mebli i wyjątkowymi umiejętnościami produkcyjnymi Poltrona Frau. W skład kolekcji wchodzą krzesła, stoły, fotele, sofa oraz leżak. Zwieńczeniem całości jest przeplatana dwukolorowa taśma w kolorze ecru i taupe zastosowana w każdym elemencie kolekcji.

Kolekcja Solaria

Solaria zaprojektowana przez Ludovica i Roberto Palomba, charakteryzuje się dużymi rozmiarami, o prostej kompozycji, która pozwala na tworzenie wielu scenariuszy w hybrydowym języku między wnętrzem a zewnętrzem. Przestrzeń zdefiniowana jest przez poziome wyspy bez barier, w duchu lekkości i komfortu. Solaria oferuje wygodne dwu- i trzyosobowe sofy zewnętrzne oraz wiele innych modułów. Ręcznie wykonane fotele zewnętrzne, dostępne są z podłokietnikami lub bez oraz dwa zewnętrzne stoliki boczne w wersji kwadratowej i prostokątnej. Do wyposażenia coraz bardziej wszechstronnych przestrzeni zewnętrznych, w których można przeżyć wyjątkowe chwile w towarzystwie, przy dobrym samopoczuciu i relaksie.

Warto już teraz zainteresować się ofertami na meble outdoorowe, ze względu na czas realizacji. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, poprzez stronę internetową lub osobiście w siedzibie naszej firmy na Konwiktorskiej 7 w Warszawie.

KONTAKT

UL. KONWIKTORSKA 7
00-216 WARSZAWA
PON-PT 11:00-19:00
SOB 11:00-15:00
22 651 56 44
693 121 316
INFO@3FSTUDIO.PL